Gustav Rudberg färglitografi

203567

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Skutor i solsken, signerad Gustav Rudberg, färglitografi, 48x61 cm

Papper med fläckar

Fack 15

Gustav Rudberg färglitografi

Budhistorik (2 bud)

914327
904553

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.