Lasse Persson teckningar

203566

PERSSON, Lasse (född 1937): "Stilleben", signerade och daterade Lasse Persson, kolteckningar, 43x55 samt 21x30 cm; oramad
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 9

Lasse Persson teckningar

Budhistorik (1 bud)

926169
2013-09-21 12:48:47

2013-09-28 kl 18:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.