Bengt Ribbentoft färglitografi

203565

RIBBENTOFT, Bengt (född 1943): "Moonlight", färglitografi, signerad och numrerad B Ribbentoft, 23/360, 81x58 cm

Fack 15

Budhistorik (3 bud)

915362
902989
902498

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.