Lasse Persson akryl på duk

203564

PERSSON, Lasse (född 1937): "Stilleben Landskap", signerad och daterad Lasse Persson 1990 på spännramen, akryl på duk, 73x60 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Ytskador

Konst, Måleri

Fack 6

Lasse Persson akryl på duk

Budhistorik (5 bud)
937544
1 600
930868
930868
930057
929832

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.