Ivan Grünewald oljemålning

203563

GRÜNEWALD, Ivan (1911-1996): Komposition, signerad Iván, olja på pannå, 54x65 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Ivan Grünewald oljemålning

Budhistorik (8 bud)
913666
650
902335
600
913665
550
902335
500
913664
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.