Georgij Fetco oljemålning

203559

FETCO, Georgij (född1923): "Santorini", signerad G Fetco-57, olja på pappannå, 75x113 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Georgij Fetco oljemålning

Budhistorik (20 bud)
914483
1 400
914252
1 300
914241
914251
914241

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.