Oidentifierad konstnär oljemålning

203555

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, Stockholms ström, olja på duk 64,5x90 cm

Dukskada

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 14

Budhistorik (9 bud)
915316
1 600
905881
905881
902874
550
902872
500

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.