Barnvagn

203545

BARNVAGN, 1900-talets början, flätad korg, underredel delvis bemålad metall, längd 116 cm

Slitage

Diverse, Leksaker

Rum 10

Barnvagn

Budhistorik (6 bud)
915431
550
915270
500
913823
450
902222
906955

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.