Spegel rokokostil

203544

SPEGEL, rokokostil, 1800-tal, förgylld, träskuren dekor, 2-delat glas, 95x46 cm

Speglar

Rum 5

Spegel rokokostil

Budhistorik (26 bud)
914220
912176
3 800
912176
3 400
914217
3 200
912176
2 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.