Nisse Zetterberg litografier

203541

ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): (5) Stilleben, signerade, färglitografier, varierande mått; oramade

Rum 9

Nisse Zetterberg litografier

Budhistorik (5 bud)
937340
450
929551
928426
929550
928426

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.