Vägglampor

203540

VÄGGLAMPOR, 1 par, gulmetall, möjligen Bergboms, 1950-tal, kåpans längd 27 cm

Slitage

Belysning, Taklampor, Design

Monter 13

Vägglampor

Budhistorik (7 bud)
915285
1 700
915300
1 600
915285
912222
900
912220
850

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.