Sekretär omkring 1800

203536

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, George III, England, fanerat i mahogny, beslag i mässing, höjd 104, 91x53 cm, nycklar finns

Sprickor, enstaka fanerlagningar, smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att uthämta vid Utlämningen

Rum 3

Sekretär omkring 1800

Budhistorik (20 bud)
915146
6 200
915143
6 000
915139
5 800
915137
5 600
915127
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.