Skrin 1700-tal

203529

SKRIN, 1700-tal, ek, intarsia, på senare benställning med spiralformade ben

Slitage, spricka

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Diverse

Rum 14

Skrin 1700-tal

Budhistorik (15 bud)
915546
3 400
913962
3 200
913962
2 800
909916
2 600
913961
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.