Bèrgèrer 1 par

203526

BÈRGÈRER, 1 par, 1900-tal, XVI-stil, lösa plymåer, träskuren dekor

Slitage

Rum 3

Bèrgèrer 1 par

Budhistorik (23 bud)
914687
7 200
915545
7 000
914687
6 800
915529
6 600
914687
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.