Karmstolar Louis XV-stil

203523

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1800-tal, valnöt, skuren dekor, lös plymå

Del av bakstycke med lagning och skada/bräckage

Rum 5

Karmstolar Louis XV-stil

Budhistorik (20 bud)
915180
4 200
913758
915179
3 800
913758
3 600
915178
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.