Skrivbord Louis XV-stil

203522

DAMSKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, svärtat trä, listverk inläggningar och beslag i mässing/förgylld metall, höjd 88, 70x48 cm, nycklar finns

Skador, listdelar med släpp

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att uthämta vid Utlämningen

Rum 14

Skrivbord Louis XV-stil

Budhistorik (23 bud)
915136
915134
3 800
915132
3 600
915131
3 400
915124
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.