Lennart Aschenbrenner oljemålning

203520

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Gestalt, signerad och daterad Aschenbrenner -91, olja på duk, 65x81 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
915039
914248
914088
750
907607
700
902843

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.