Slagbord 1800-tal

203519

SLAGBORD, furu, omrking 1800, med 2 slag, höjd 76, 100x47, total längd 173 cm

Slitage

Rum 14

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
914418
4 800
914414
4 600
914411
4 400
914407
4 200
914385

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.