Claes Folcker litografier

203513

FOLCKER, Claes (född 1940): (4) Stockholmsmotiv, signerade Claes Folcker, numrerade 3/175, litografier, ca 28x41 resp. 44x28 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 13

Claes Folcker litografier

Budhistorik (11 bud)
915786
915807
750
915786
700
915790
650
915786
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.