Ulf Greder oljemålning

203512

GREDER, Ulf (född 1949): "Low tide St Ives, signerad Greder, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Ulf Greder oljemålning

Budhistorik (8 bud)
915467
3 400
911914
3 200
907020
902579
2 400
902578
1 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.