Gösta Werner färglitografi

203509

WERNER, Gösta (1909-1992): Komposition, signerad och daterad G Werner -79, 19/75, färglitografi, bladmått 75x53 cm

Fack 12

Gösta Werner färglitografi
Budhistorik (22 bud)
915169
2 400
915157
915156
915128
1 900
915145
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.