Gösta Werner färglitografi

203506

WERNER, Gösta (1909-1992): Komposition, signerad och daterad G Werner -79, 19/75, färglitografi, bladmått 75x53 cm

Fack 12

Gösta Werner färglitografi
Budhistorik (21 bud)
914583
914579
914572
1 900
914576
1 900
914572
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.