Soffbord Svenskt Tenn modell Diplomat

203505

SOFFBORD, "Diplomat", Josef Frank för firma Svenskt Tenn, formgivet 1949, modellnummer 2073, mahogny, höjd 48, 105x105 cm

Slitage, fläckar av fukt, sargskador

Möbler, Design

Rum 4

Budhistorik (29 bud)
914636
9 800
914635
9 600
914610
9 400
914450
9 200
914397
9 000

Slutpris SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.