Ferdinand Boberg akvareller och teckning

203496

BOBERG, Ferdinand (1860-1946): (4) Motiv från bl a Stockholm och Bergen, signerade Boberg, varav 2 daterade 38 resp 39, blyertsteckning samt 3 akvareller, 21x28 resp 11x9 cm

Akvareller ej ramade

Konst

Monter 15

Budhistorik (16 bud)
915019
915010
915017
915010
1 900
915013
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.