Skrivbyrå Karl Johan

203494

SKRIVBYRÅ, Karl Johan, mahognyfanér, höjd 92, 105x50 cm

Nyckelbussningar saknas, fanerskador, skador,

Rum 2

Skrivbyrå Karl Johan

Budhistorik (6 bud)
916851
916850
950
916553
900
916551
850
913054

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.