Skåpöverdel 1800-tal

203493

SKÅPÖVERDEL, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, nyckelbeslag av mässing i form av ansikte, spegel på dörren, höjd 105, 65x41 cm, nyckel finns

Ytskador, dekorelement saknas

Rum 12

Skåpöverdel 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

917322
902725

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.