Salongsbord Karl Johan

203491

SALONGSBORD, Karl Johan, fanérat i mahogny, på pelarfot, höjd 72, diameter 109 cm

Fläckar, fanérskador, fanérlagningar

Rum 2

Salongsbord Karl Johan

Budhistorik (9 bud)
916777
915407
916776
915407
914420
500

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.