Chiffonjé Karl Johan

203489

CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad i mahogny, inredning med dekor av intarsia, imitationsmåleri och delvis förgyllning, höjd 135, 131x54 cm

Listdelar saknas, fanérskador, fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel samt lösa nyckelbussningar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 2

Chiffonjé Karl Johan

Budhistorik (9 bud)
916980
916979
2 800
916978
2 600
916977
916904
1 600

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.