Stolar England

203485

STOLAR, 6 st., England, 1800-talets slut, fanérade i mahogny

Lagningar, sliten klädsel

Rum 15

Stolar England

Budhistorik (15 bud)
914931
914265
914930
1 900
914265
1 800
914929
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.