Bord intarsia

203483

ETAGEBORD, 1800-talets andra hälft, fanerat i mahogny samt intarsiadekor, låda i sarg, svarvade ben, höjd 86, 48x94 cm (utfällt)

Fanérskador, sprickor, nyckel saknas

Rum 14

Bord intarsia

Budhistorik (9 bud)
912780
1 800
912748
1 700
902137
1 600
912747
902137
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.