Skrivbyrå Karl Johan

203482

SKRIVBYRÅ, Karl Johan, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd 91, 113x51 cm

Lås saknas i skrivklaff, fanérskador, fanérbortfall, ett löst ben medföljer

Ändringar/tillägg
En nyckel finns att av hämta vid Utlämningen

Rum 9

Skrivbyrå Karl Johan

Budhistorik (11 bud)
914973
3 800
915215
3 600
914973
3 200
913953
910091
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.