Bertil Lybeck akvarell

203472

LYBECK, Bertil (1887-1945): CM Bellman, Fredmans Epistel No 66, signerad Bertil Lybeck, akvarell, 30,5x39,5 cm; oramad

Konst, Måleri

Rum 9

Bertil Lybeck akvarell

Budhistorik (2 bud)

933105
926168

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.