Harald Lyth grafik

203468

LYTH, Harald (född 1937) (2): "Utpost" samt "Port", signerade, hc samt ea, litografi och serigrafi, 59x40 resp 70x50 cm; oramade

1 med smärre kantskada

Rum 9

Harald Lyth grafik

Budhistorik (4 bud)

935806
450
935700
925925
925925

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.