Gideon Börje oljemålning

203466

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Baigneuse, signerad G. Börje, olja på duk, 60x80 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 3

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (17 bud)
936445
2 400
936459
2 400
936445
936456
936445
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.