Gunnar Svenson oljemålning

203463

SVENSON, Gunnar (1892-1977): Blommor, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 60x49 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 9

Gunnar Svenson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

937383
650
936533
600
929831
927199

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.