Gustaviansk skänk

203457

SKÄNK, 1800-tal, gustaviansk, bemålad, dörrblad med ramboida kaneleringar, inredning med lådor och hyllplanhöjd 107, 131x47,5, nyckel finns

Ytslitage, smärrefärgbortfall, senare bemålning, nyckel hämtas vid Utlämningen

Rum 10

Gustaviansk skänk

Budhistorik (9 bud)
914984
913934
913494
913491
913044
500

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.