Karmstol Danmark

203455

KARMSTOL, Fritz Hansen, Danmark, 1970/80-tal, kromad benställning, grön klädsel

Klädsel med slitage

Möbler, Design

Rum 11

Karmstol Danmark

Budhistorik (5 bud)
914781
500
914584
450
913968
913952
913122

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.