Karmstol Danmark

203454

KARMSTOL, Fritz Hansen, Danmark, 1970/80-tal, kromad benställning, grön klädsel

Klädsel med slitage

Möbler, Design

Rum 11

Karmstol Danmark

Budhistorik (2 bud)

914763
913979

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.