Gösta Werner litografier

203453

WERNER, Gösta, (1909-92): (3) Nautiska motiv, signerade, färglitografier, 43x30 cm vardera; oramade

Rum 9

Gösta Werner litografier

Budhistorik

2013-09-29 kl 20:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.