Gösta Werner litografier

203451

WERNER, Gösta, (1909-92): (2) Nautiska motiv, signerade och daterade -68 samt -81, 7/10 resp HC, färglitografier, 47x33 samt 22x22 cm

Smärre fläck

Rum 9

Gösta Werner litografier

Budhistorik (8 bud)
937322
600
937248
550
937006
500
937247
500
937006
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.