Grafik Lennart Olausson Hasse Lindroth

203447

TORRNÅLSGRAVYRER, 2 delar, OLAUSSON, Lennart (född 1944): "Juninatt" signerad och numrerad L Olausson -84, 260 ex, 20,5x25,5 cm samt LINDROTH, Hasse (född 1938): "Waldemarsudde", signerad, 130/280, 26,5x31 cm; oramade

Smärre hanteringsveck

Rum 9

Budhistorik (5 bud)
936608
500
936747
450
936608
936745
936608

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.