Ulrica Hydman-Vallien akvarell

203446

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Familjen, signerad Ulrica HV, akvarell, 40,5x30,5 cm; oramad

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (11 bud)
915360
1 300
913116
913115
850
913114
913113
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.