Ulrica Hydman-Vallien akvarell

203445

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): De tre kamraterna, signerad Ulrica HV akvarell, 30,5x40,5 cm; oramad

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (8 bud)
915069
1 800
905584
1 600
902572
902571
902429
500

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.