Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

203444

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och märkt EA, färglitografi, 36x50 cm

Rum 9

Budhistorik (3 bud)

914988
914959
906196

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.