Mockaskedar soppslev ragusked silver

203436

MOCKASKEDAR, 12 st., förgyllt silver, i etui, SOPPSLEV silver, med träskaft 1842, RAGUSKED, silver, 1827

Skeden och soppsleven med skador

Silver

Monter 16

Budhistorik (12 bud)
913616
911944
913615
911944
913069
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.