Simone Dardel

203434

DARDEL, Simone, (1913-1996): (2) "Spanskt berglandskap, Altea" samt Figurkomposition, signerade Simone de Dardel, varav 1 stämpelsignerad, akvarell samt blandteknik, 34x26 resp 22x30 cm; oramade

Konst, Måleri

Rum 4

Simone Dardel

Budhistorik (1 bud)

936755
2013-09-29 00:15:41

2013-09-29 kl 19:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.