Sven Ljungberg oljemålning

203431

LJUNGBERG, Sven (1913-2010): "Samtal vid köksfönstret" Ljungby, signerad Sven Ljungberg, olja på duk, 31x48,5 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Sven Ljungberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
912977
6 000
912022
5 200
910268
905867
600
905360
550

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.