Staffan Hallström blandteknik

203422

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Astronaut, monogramsignerad och daterad 1970, blandteknik, 54x32 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Staffan Hallström blandteknik

Budhistorik (4 bud)

915471
1 800
912200
912199
550
902353
500

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.