Agnes Cleve akvarell

203419

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Båt på fjärden Stockholm", signerad Agnes Cleve, akvarell, 25x38 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (15 bud)
914496
4 200
914477
914476
3 600
914474
3 400
914472
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.