Mekanisk leksak

203384

LINEMAR "Juggling Popeye and Olive Oyl", 1950-tal, lackerad plåt, urverksdriven, höjd 23 cm, i originalkartong

Obetydliga lackskador,Olivia saknar hårknut

Leksaker

Monter 29

Mekanisk leksak

Budhistorik (8 bud)
937211
6 000
937209
5 800
937205
5 200
929429
5 000
929425
4 800

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.